Zamiana email

Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

pzygmunt pisze: śr paź 09, 2019 3:39 pm 2. Nie
Nie zgodzę się. Można ale w taki sposób że robi się osobną lokalizację do której masz dostęp Ty i osoba która ma mieć dostęp i do apli loguje się po id identyfikatora i haśle. Ja tak dałem dostęp dziewczynie do lokalizacji z stacją pogodową i urządzeniami u niej ;)

Dostęp do lokalizacji można dać a do konkretnego urządzenia nie.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
orzepka
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 18, 2023 5:47 pm

Też chciałem właśnie zmienić adres email :-(
Co do kwestii formalno prawnych, to nigdzie, czy to branży vod, czy ecommerce przy zmianie adresu email nie musiałem ponownie wyrażać zgody na żadne regulaminy, więc słaby argument.
Również uważam że zmiana email to powinna być jedna z podstawowych funkcji.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

orzepka pisze: sob paź 21, 2023 4:55 pm Też chciałem właśnie zmienić adres email :-(
Co do kwestii formalno prawnych, to nigdzie, czy to branży vod, czy ecommerce przy zmianie adresu email nie musiałem ponownie wyrażać zgody na żadne regulaminy, więc słaby argument.
Również uważam że zmiana email to powinna być jedna z podstawowych funkcji.
Zmiana email to nie jest zmiana strikte jakiejś nazwy i wiąże się z założeniem nowego konta i rekonfiguracją urządzeń.
To tak jakbyś zmienił nazwisko i musiał zmienić tą informację we wszystkich dokumentach jakie posiadasz.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tak jak kolega wyżej napisał zmiana adresu email oznaczałaby rekonfigurację wszystkich urządzeń, które z tego adresu korzystają.
Nie miej jednak rozważam możliwość wprowadzenia dodatkowego adresu email. Pozwoliłoby to logować się nowym i starym do czasu zmigrowania wszystkiego nowego na nowy adres. Po migracji można by ten stary usunąć.
krzem
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 03, 2020 7:22 pm

Mi również przydałaby się zmiana adresu - a dodanie drugiego funkcjonalnego @ byłoby chyba najlepsze z możliwych rozwiązań. Decydując się na Suplę podałem kluczowy email podczas rejestracji, ale byłem o krok od podania firmowego, którego domena już nie istnieje. W drugim przypadku musiałbym albo utrzymywać domenę dla jednej usługi albo przenosić wszystko do nowa.
Beata
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 23, 2023 8:32 pm

Mi też zależy na możliwości zmiany adresu email oraz na możliwości dodania dodatkowego/drugiego adresu email
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”