Zmiana nazwy routera i rozłączenie supli

Miakerluo
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 01, 2021 4:53 pm

Witam
Przed chwilą zmieniłem nazwę routera oraz jego hasło i zapomniałem że rozłączy to każde urządzenie i jak z rzeczami typu laptop, telefon problemu nie ma tak nie wiem jak na nowo podłączyć urządzenia od supli. Potrzebna jest jak najszybsza pomoc.
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Miakerluo pisze: śr gru 01, 2021 5:01 pm Witam
Przed chwilą zmieniłem nazwę routera oraz jego hasło i zapomniałem że rozłączy to każde urządzenie i jak z rzeczami typu laptop, telefon problemu nie ma tak nie wiem jak na nowo podłączyć urządzenia od supli. Potrzebna jest jak najszybsza pomoc.
Najlepiej ustawić sieć taką jaką miałeś bo inaczej musisz we wszystkich modułach wpisać nową nazwę sieci i hasło jak masz jeden czy dwa to nie problem ale jak już więcej to pozostał bym przy starej nazwie i haśle.
Patryk
Posty: 2677
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

Miakerluo pisze: śr gru 01, 2021 5:01 pm Witam
Przed chwilą zmieniłem nazwę routera oraz jego hasło i zapomniałem że rozłączy to każde urządzenie i jak z rzeczami typu laptop, telefon problemu nie ma tak nie wiem jak na nowo podłączyć urządzenia od supli. Potrzebna jest jak najszybsza pomoc.
Musisz moduły wprowadzić w tryb konfiguracji i zmienić nazwę sieci i hasło.
Identycznie jak tu:
viewtopic.php?f=23&t=6212
Film:
https://youtu.be/IS4VLH80Epw

Ps.
Wejście w tryb konfiguracji możliwe jest również poprzez naciśnięcie 10x zał/wył, wyłącznika podłączonego pod moduł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”