sonoff-fac 741

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Kupiłeś sobie nowy odbiornik wraz z pilotami. Teraz musisz go odpowiednio skonfigurować.
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

Duch__ pisze: pt lip 23, 2021 9:53 am Pilot musi być zmiennokodowy z kodowaniem KEYLOQ, a nie stałokodowy. Dodatkowo w transmisji idzie parametr identyfikujący czy pilot jest producenta czy obcy. Przećwiczyłem ten temat od góry do dołu i od lewej do prawej. Albo oryginał albo osobna radiolinia kosztująca około 120zł podłączona pod styki Open A lub Open B.
Ja z powodzeniem używam (żeby "spiąć" dwa systemy bram SOMFY i FAAC) odbiornika dla pilotów SOMFY i zamiennika pilota marki PROXIMA do FAAC inna rzecz ze cena takiego pilota niewiele się różni od oryginału. Mnie akurat bardziej odpowiadał wygląd jeśli już ktoś zwraca na to uwagę.

https://www.eltrox.pl/pilot-proxima-ban ... gLWlfD_BwE
pzygmunt pisze: wt lip 27, 2021 3:40 pm Kupiłeś sobie nowy odbiornik wraz z pilotami. Teraz musisz go odpowiednio skonfigurować.
Od siebie dodam...
Z własnego doświadczenia wiem że, gdy wszystkie możliwe sposoby zawodzą a Tobie brakuje siły i nerwów wystarczy wziąć do ręki instrukcję i przeczytać ze zrozumieniem. ;)
Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

cinek pisze: wt lip 27, 2021 3:37 pm Już się pogubiłem w tym
Podaj mi swój numer na PW. W godzinach popołudniowych zadzwonię do Ciebie i wytłumaczę Ci jak podłączyć i skonfigurować radiolinię.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”