ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW mROW-02 :)

tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Lucas pisze: wt lip 27, 2021 7:09 pm Czy był jakiś update firmware poza wstrzymanym 2.8.16? Dałem przed chwilą na 2.8.14 update yes, przy restarcie migał jakby coś pobierał, ale nadal jest 2.8.14.
Też to zauważyłem.
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Dajcie żyć z tymi aktualizacjami jak będzie poprawka to na pewno dostaniemy info ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Chlopaki 2.8.16 jest wstrzymane bo rozwala kalibrację,. Nie śledzicie na bieżąco. Wszystko jest w wątku od 46
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

QLQ pisze: wt lip 27, 2021 7:47 pm Chlopaki 2.8.16 jest wstrzymane bo rozwala kalibrację,. Nie śledzicie na bieżąco. Wszystko jest w wątku od 46
Owszem - śledzę. Jedynie potwierdzam, że miałem 2.8.14, mam 2.8.14 a moduł migał jak wtedy gdy pobiera soft. Tylko tyle;)
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

QLQ pisze: wt lip 27, 2021 7:47 pm Chlopaki 2.8.16 jest wstrzymane bo rozwala kalibrację,. Nie śledzicie na bieżąco. Wszystko jest w wątku od 46
Owszem śledzę. Pytałem z ciekawości, bo jak wiecie nasze minirowki różnie się zachowują. Myślałem, że mój ma jeszcze jakiś inny problem poza tym co już zostało zgłoszone. Poza tym, tak jak reszta z nas, spokojnie czekam na rozwiązanie dotychczasowych problemów.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Chlopaki z Pszczyny na pewno działają. Nie zawracamy im gitary " czy daleko eszcze " bo to na pewno wurwia. Sam wiem po sobie jak mówię pacanowi, że zadzwonię jak wynikną jakieś inne problemy lub już będzie do odbioru a on mi przyłazi "bo akurat był niedaleko i chciał się kuźwa dowiedzieć co z jego gratem...." NOSZ URWAŁ. TYLKO PRZYPIE@#$#@IĆ takiemu aby dupy nie zawracał. Luzujemy gumy w gaciach i czekamy grzecznie :D :mrgreen:
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

QLQ pisze: wt lip 27, 2021 9:47 pm Chlopaki z Pszczyny na pewno działają. Nie zawracamy im gitary " czy daleko eszcze " bo to na pewno wurwia. Sam wiem po sobie jak mówię pacanowi, że zadzwonię jak wynikną jakieś inne problemy lub już będzie do odbioru a on mi przyłazi "bo akurat był niedaleko i chciał się kuźwa dowiedzieć co z jego gratem...." NOSZ URWAŁ. TYLKO PRZYPIE@#$#@IĆ takiemu aby dupy nie zawracał. Luzujemy gumy w gaciach i czekamy grzecznie :D :mrgreen:
Rafał na spokojnie. Wierzę, że działają. Czekam cierpliwie, nikomu tyłka nie chcę sam zawracać. Sam też serwisuję sprzęty tyle lat, więc coś wiem o tym pytaniu „przy okazji” ;)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Do tych, którzy wcześniej doświadczali resetu mini co 5 min, a teraz doświadczają resetu połączenia z serwerem co 5 min, mam prośbę :)

Spróbujcie mini podłączyć pod inną sieć (np. hotspot z telefonu).
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

Pomijając temat rozjechanych pomiarów, w waszych egzemplarzach z wersją FW 2.8.16 też nie występuje w aplikacji ostrzeżenie o przeciążeniu w postaci "okonki". Podjąłem próbę i w żaden sposób u mnie to nie występuje.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

bulek68 pisze: śr lip 28, 2021 12:50 am Pomijając temat rozjechanych pomiarów, w waszych egzemplarzach z wersją FW 2.8.16 też nie występuje w aplikacji ostrzeżenie o przeciążeniu w postaci "okonki". Podjąłem próbę i w żaden sposób u mnie to nie występuje.
Czy zadziałało zabezpieczenie po stronie mini? Tzn, czy wyłączył się przekaźnik?
Jeśli nie, to jaki masz ustawiony próg? Domyślnie jest 5A i zmienia się to w trybie konfiguracyjnym na 192.168.4.1
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL mROW-02”