Fakro - zaproszenie do testów bramki

mariusz_70
Posty: 104
Rejestracja: czw lis 10, 2016 5:51 pm
Lokalizacja: Koszalin

Też chętnie przetestuję, posiadam 2 markizy AMZ Solar Z-Wave z dedykowanym kontrolerem ZWPSA4
Wiesiek
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 12, 2020 4:51 am
Lokalizacja: Bochnia

Witam.
Właśnie na to czekalem. I się doczekałem.
Mam 8 okien dachowych Fakro z z-wave.
Sterowniki oświetlenia zamel supla, sterowniki rolet zamel supla.
W ciągłym planie rozbudowy.
Supla do okien Fakro to strzał w 10.
Liczę na możliwość przetestowania.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tak Informacyjnie... na dzień dzisiejszy do konfiguracji bramki potrzebny jest smartfon z Androidem. Wkrótce konfigurator z-wave będzie dostępny również w aplikacji na iOS.
Awatar użytkownika
dzikusk
Posty: 204
Rejestracja: wt maja 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Chętny na testy. Okna Fakro + rolety i
Mój czujnik pogodowy
https://krasnikgorny.aqi.eco/pl
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

Zgłaszam chęć testów.
Mam pomysł na montaż kilku czujników bateryjnych oraz sterowanie słownikiem w oknie dachowym fakro na strychu
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
Przemo_06_92
Posty: 50
Rejestracja: ndz lis 11, 2018 2:39 pm

Chciałem się zapytać bo nie znam się aż tak acz kolwiek jestem sobie wstanie przerobić różnego rodzaju sonoffy i zbudować od podstaw różne moduły WiFi ale do czego zmierzam, czy dobrze rozumiem że za pośrednictwem tej bramki mogę sterować urządzeniami które działają tylko i wyłącznie po RF-ie 433 lub 868 MHz ? tj. różnego rodzaju piloty, czujniki, głowice, gniazdka sterowane pilotem, czujki okienne, czujki alarmowe itp. ?
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: pt paź 23, 2020 6:12 pm Tak Informacyjnie... na dzień dzisiejszy do konfiguracji bramki potrzebny jest smartfon z Androidem. Wkrótce konfigurator z-wave będzie dostępny również w aplikacji na iOS.
A możecie wrzucić screeny jak to wygląda?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: sob paź 24, 2020 12:13 pm viewtopic.php?p=69407#p69407
Dziękuję Przemku. Gdzieś to przeoczyłem.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
mareks6
Posty: 259
Rejestracja: sob sty 13, 2018 4:39 pm
Lokalizacja: Opole

NIE zgłaszam się do testów gdyż jeszcze nie mam nic na Z-Wave, ale jak przeczytałem temat wątku to mam mieszane uczucia.

8 kanałów?

Rozumiem, że to tylko chwilowe ograniczenie po stronie software/firmware?

Kiedyś (jak już będziecie to mieć sprawdzone) planuję zamontować we wszystkich oknach w domu czujniki otwarcia, które zdaje się też można kupić z wersji z transmisją Z-Wave i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby montować kilka bramek, bo jedna obsługuje tylko 8 czujników...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”