Supla Geolocation. Aplikacja mobilna

L0L3K
Posty: 109
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:34 pm

Jestes w strefie brama ale nic sie nie dzieje, co jest nie tak?
rafalfarba
Posty: 47
Rejestracja: pn lis 25, 2019 11:48 am

Mija rok od ostatniej aktywności autora, ale namawiam do powrotu :D Właśnie wypróbowałem aplikację i u mnie się doskonale sprawdza, widzę tylko jeden mankament, zjadanie baterii. Ale jest na to sposób. Śledzenie mojej lokalizacji można włączać i wyłączać za pomocą rutyn, albo z poziomu Automate, albo np: z aplikacji Bixby Routines. Brakuje tylko w "Supla Geolocation" możliwości jej włączenia. Gdyby twoja aplikacja umożliwiała włączenia takiej funkcjonalności tak jak na Screenie, można to wybrać dla Teams to np: można zrobić zadanie aby po połączeniu przez Bluetootch z samochodem aplikacja (Automate, Bixby) włączyła Geolokalizację. Bedzie ona dostępna wtedy tylko w samochodzie i o to chyba chodzi, bo np otwieranie bramy wjazdowej tylko wtedy jest potrzebne :) . Namawiam gorąco do powrotu do projektu...
Załączniki
Supla Geo.png
Supla Geo.png (208.35 KiB) Przejrzano 1411 razy
4xSonoff RF (GUI Generic), 3xSonoff Basic (GUI Generic), 5×ESP-01S (GUI Generic), 1xWemosD1(termostat), Yunshan (Gate module od Zybi), 2xSonoff Mini (soft od djack2017). 1xWemosD1 (GUI Generic licznik impulsów + czujnik ilości opału HC-SR04+przekaźnik)
miko1282
Posty: 538
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:15 pm
Lokalizacja: Brodnica

Świetna aplikacja, niestety szkoda że autor wymarł :/ przydało by się trochę zmodernizować aplikację
Kaszub42
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 7:41 pm

Czy aplikacja Wam działa? Bo mi tylko odczytuje strefy ale nie zamyka i nie otwiera bramy wjazdowej. Próbowałem przez kanał Gate, Gate time i swich. Mam podpięty jeden kontaktron. W historii mam tylko odczyt. Coś robię nie tak?
rafalfarba
Posty: 47
Rejestracja: pn lis 25, 2019 11:48 am

Zamontuj drugi kontaktron. Mi działa poprawnie, jedyny minus to, to że po uruchomieniu trzeba jeszcze przełączyć na "On".
4xSonoff RF (GUI Generic), 3xSonoff Basic (GUI Generic), 5×ESP-01S (GUI Generic), 1xWemosD1(termostat), Yunshan (Gate module od Zybi), 2xSonoff Mini (soft od djack2017). 1xWemosD1 (GUI Generic licznik impulsów + czujnik ilości opału HC-SR04+przekaźnik)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”